Rozbudowany syntezator, łączący brzmienie przeszłości i przyszłości

Fascynują Was możliwości brzmieniowe współczesnych instrumentów? Muzyka od wielu lat jest Waszą pasją? Niezależnie od tego czy komponujecie amatorsko i w domowym zaciszu czy też profesjonalnie dla zdecydowanie większej grupy odbiorców, każdy syntezator jaki znajdziecie w naszej ofercie z pewnością pozwoli Wam uchwycić w dźwiękach Waszą wrażliwość.

Proponujemy modele najbardziej cenionych producentów, wyposażone w niezliczoną ilość możliwych do zastosowania audialnych kombinacji. Setki emulowanych instrumentów, możliwość dowolnej modulacji dźwięku w czasie, tak by brzmiał dynamicznie i wyjątkowo czy opcja nakładania na siebie równolegle wielu ścieżek to tylko niektóre z funkcjonalności oferowanych modeli, co każdy utwór powstały w oparciu o nasz syntezator uczyni rozbudowanym i wyjątkowym.

Dodatkową zaletą jest też możliwość pracy na tak zwanym czystym dźwięku, czyli spontanicznych prób z poszczególnymi nutami i instrumentami, w efekcie których, często niespodziewanie, nawet laikowi z pewnością uda się stworzyć bardzo ciekawą kombinację melodyczną.

Syntezator to bowiem instrument, przy którym nie jest konieczne bycie erudytą w zakresie podstaw kompozycji – intuicyjne eksperymenty często przynoszą tu znacznie więcej pożytku i korzyści, pozwalając stworzyć nośną i przebojową dźwiękową narrację, która zachwyci niemal każdego słuchacza. W taki właśnie sposób powstała niezliczona ilość hitów, a nawet wiele gatunków i podgatunków muzycznych, jak choćby tak ciekawa muzyka jak acid house.

Proponowane modele mają również swoje znaczenie symboliczne, łącząc w charakterze swojego brzmienia swoisty hołd w stosunku do lat siedemdziesiątych i, szczególnie, osiemdziesiątych z futurystyczną wizją muzyki, która dziś stoi przede wszystkim doprowadzoną do perfekcji produkcją i troską o audialne detale.

Hity, nowości muzyczne
Jeśli więc zależy Wam na zanurzeniu się w dźwięki całym sobą, nie zwlekajcie! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – proponujemy naprawdę bardzo korzystne ceny!